Analityka e-marketingowa

E-marketing, to sztuka oparta o ciągłą analizę osiąganych efektów i testowanie nowych, potencjalnie skuteczniejszych rozwiązań.

Zdarzają się jednak sytuacje, w których nawet najtęższe strategiczne głowy – znające swój biznes od podszewki – dochodzą do ściany, nie wiedząc, w którą stronę należy zmierzać dalej.

W takich momentach rozwiązaniem problemu jest “świeże spojrzenie” sprawnego analityka, który bez emocji, na podstawie twardych danych wyciągnie słuszne wnioski i doradzi obiektywnie, co należy poprawić w dotychczasowych działaniach, aby firma mogła dalej się rozwijać i realizować stawiane przed nią cele.

Analiza działań e-marketingowych zlecona zewnętrznej firmie pozwala uchronić się przed błędami i zaoszczędzić niepotrzebnie wydawane pieniądze.

Tym właśnie zajmują się analitycy Pomysłownych – analizowaniem i usprawnianiem procesów e-marketingowych.

Przygotujemy dla Twojej firmy audyt całości działań e-marketingowych lub ich wycinka (np. profilu social media).
Przeanalizujemy zakończoną lub trwającą kampanię reklamową i doradzimy, które założenia warto zmodyfikować dla poprawy efektywności jej budżetu.
Zoptymalizujemy współczynnik konwersji na Twojej stronie firmowej lub dowolnej stronie docelowej.
Spotkamy się z Tobą na indywidualnych konsultacjach dotyczących Twojej strategii e-marketingowej.
Doradztwo oferujemy w bezpiecznym modelu efektywnościowym. Oznacza to, że kwota płatności uzależniona jest od efektów jakie osiągniesz dzięki naszej pomocy. 

W zależności od Twoich preferencji możemy ograniczyć się do konkretnych, gotowych do wykorzystania porad lub skoordynować za Ciebie cały proces wdrożenia wcześniej przygotowanych rekomendacji. Podobnie jak w innych naszych usługach na skuteczność naszych porad dajemy gwarancję skuteczności popartą rozliczeniem w modelu efektywnościowym.

Skontaktuj się z nami i umów się na wstępną rozmowę z ekspertem!


Korzystając z formularza akceptujsz naszą Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji mailowych na zasadach w niej wskazanych.
Wszystkie pola są obowiązkowe.

Skontaktuje się z Tobą:

Artur Ziółkowski

Artur Ziółkowski


501 664 068