Logo dla firm

Profesjonalne logo dla Twojej firmy już za 500zł!

Starzy “branżowi wyjadacze” twierdzą, że dobry projekt logo dla firmy nie może być tani. Wszak stawką jest tu wizerunek i cały zestaw wartości, jaki marka sobą reprezentuje. Mimo, że w naszych szeregach również nie brakuje doświadczonych emarketerów, postanowiliśmy złamać tą zasadę. Doskonale bowiem zdajemy sobie sprawę z realiów prowadzenia firmy w Polsce.

Agencja POMYSŁOWNI powstała z myślą o małych i średnich firmach, które nie posiadają wielomilionowych budżetów na start, a jednocześnie zdają sobie sprawę z korzyści jakie płyną z posiadania unikalnej identyfikacji wizualnej firmy. Tu zgadzamy się z “wyjadaczami” – procesowi projektowania logo dla firmy musi towarzyszyć pełna świadomość idei jaka stoi za marką, czy produktem. Uważamy jednak, że można to założenie połączyć z ceną osiągalną dla każdego początkującego biznesu.

Co najważniejsze jednak, nasze projekty są w 100% unikalne – nie korzystamy z darmowych baz, ani kruczków prawnych umożliwiających wielokrotną odsprzedaż tego samego logotypu kilku klientom. Za każdą realizacją stoi profesjonalny projektant, który nie tylko stworzy identyfikację wizualną wg. Twoich wskazówek, ale w razie potrzeby także doradzi, jakie logo dla Twojej firmy będzie optymalne.

Oto kilka z naszych ostatnich realizacji:


Zamów logo dla firmy, a podstawową księgę znaku i projekt wizytówek otrzymasz w tej samej cenie.

W pakiecie o wartości 500zł otrzymasz od nas 3 dopracowane i w pełni unikalne wersje identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy. Dodatkowo przygotujemy dla Ciebie także podstawowy zestaw identyfikacyjny, składający się z:

papieru firmowego w formacie do druku (skalowalny pdf) oraz szablon MS word (.dotx),
projektu wizytówek, który możesz natychmiast przesłać do swojej zaufanej drukarni,
podstawowej księgi znaku umożliwiającej szybką rejestrację logo Twojej firmy w Urzędzie Patentowym,
dokumentu poświadczającego przekazanie autorskich praw majątkowych do wybranego projektu.

Potrzebujesz innego zakresu zlecenia lub zależy Ci na indywidualnej ofercie? Nie ma sprawy – dopasujemy zakres współpracy do Twoich indywidualnych potrzeb.

Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami w sprawie nowego logo dla Twojej firmy.

Skorzystaj z danych kontaktowych poniżej lub podaj swoje namiary, a oddzwonimy do Ciebie i ustalimy szczegóły zlecenia.


Korzystając z formularza akceptuejsz naszą Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji mailowych na zasadach w niej wskazanych.
Wszystkie pola są obowiązkowe.

Skontaktuje się z Tobą:

Marzena Ziółkowska

Marzena Ziółkowska


506 280 294

Podane na stronie ceny są kwotami netto. Należy doliczyć do nich podatek VAT w obowiązującej stawce (23%).